TERMOTON P+W 18,8cm S kl.15
WARTO POROZMAWIAĆ:
Dział obsługi klienta:
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
DANE TECHNICZNE
| Wymiary | 325x188x249 mm |
|---|---|
| Element murowy | pustak ceramiczny |
| Nazwa potoczna | pustak, cegła ceramiczna |
| Klasa/gęstość/odmiana | 690 kg/m³ |
| Profilowanie/montaż | system PIÓRO-WPUST |
| Materiał | glina |
| Wytrzymałość na ściskanie | 11,8 N/mm² |
| Współczynnik przenikania ciepła U | 0,94W/(m²K) |
| Wsp. przewodzenia ciepła λ | 0,22W/(mK) |
| Wsp. oporu cieplnego R | 0,82(m²K)/W |
| Współczynnik oporu dyfuzyjnego μ | 5/10 |
| Ilość na palecie | 90 szt. |
| Waga palety | 1,02 t |
| Reakcja ogniowa | Euroklasa A1 |
| Producent | TERMOton |












