TERMOTON P+W 11,5-50cm kl.15
WARTO POROZMAWIAĆ:
Dział obsługi klienta:
5,39 zł / szt.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
DANE TECHNICZNE
| Wymiary | 500x115x235 mm |
|---|---|
| Element murowy | pustak ceramiczny |
| Nazwa potoczna | pustak, cegła ceramiczna |
| Klasa/gęstość/odmiana | 720 kg/m³ |
| Profilowanie/montaż | system PIÓRO-WPUST |
| Materiał | glina |
| Wytrzymałość na ściskanie | 10,9 N/mm² |
| Współczynnik przenikania ciepła U | 1,38W/(m²K) |
| Wsp. przewodzenia ciepła λ | 0,20W/(mK) |
| Wsp. oporu cieplnego R | 0,48(m²K)/W |
| Współczynnik oporu dyfuzyjnego μ | 5/10 |
| Ilość na palecie | 96 szt. |
| Waga palety | 0,94 t |
| Reakcja ogniowa | Euroklasa A1 |
| Producent | TERMOton |
OPIS
TERMOTON® P+W 11,5-50 to pustak ceramiczny pionowo drążony przeznaczony na ściany wewnętrzne i osłonowe zabezpieczone tynkiem. Produkt ścienny na tradycyjną zaprawę murarską.











