TERMOTON AKU 25/30cm kl.15
WARTO POROZMAWIAĆ:
Dział obsługi klienta:
9,09 zł szt.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
DANE TECHNICZNE
| Wymiary | 300x250x235 mm |
|---|---|
| Element murowy | pustak ceramiczny |
| Nazwa potoczna | pustak, cegła ceramiczna |
| Klasa/gęstość/odmiana | 1100 kg/m³ |
| Materiał | glina |
| Wytrzymałość na ściskanie | 13,3 N/mm² |
| Współczynnik przenikania ciepła U | 0,89W/(m²K) |
| Wsp. przewodzenia ciepła λ | 0,24W/(mK) |
| Wsp. oporu cieplnego R | 0,87(m²K)/W |
| Współczynnik oporu dyfuzyjnego μ | 5/10 |
| Ilość na palecie | 48 szt. |
| Waga palety | 0,950 t |
| Reakcja ogniowa | Euroklasa A1 |
| Producent | TERMOton |












