TERMOTON P+W 30cm S kl.20
WARTO POROZMAWIAĆ:
Dział obsługi klienta:
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
DANE TECHNICZNE
| Wymiary | 250x300x249 mm |
|---|---|
| Element murowy | pustak ceramiczny |
| Nazwa potoczna | pustak, cegła ceramiczna |
| Klasa/gęstość/odmiana | 680 kg/m³ |
| Profilowanie/montaż | system PIÓRO-WPUST |
| Materiał | glina |
| Wytrzymałość na ściskanie | 17,7 N/mm² |
| Współczynnik przenikania ciepła U | 0,46W/(m²K) |
| Wsp. przewodzenia ciepła λ | 0,14W/(mK) |
| Wsp. oporu cieplnego R | 2,0(m²K)/W |
| Współczynnik oporu dyfuzyjnego μ | 5/10 |
| Ilość na palecie | 72szt. |
| Waga palety | 1,02 t |
| Reakcja ogniowa | Euroklasa A1 |
| Producent | TERMOton |
OPIS
Pionowo drążony pustak ceramiczny TERMOTON® P+W 30 S. Z przyjemnością informujemy, że produkty szlifowane z serii TERMOTON® S dostępne są w dwóch wersjach montażowych! Szybka realizacja na spoinie dostosowanej do potrzeb i preferencji:
System PK – Pianoklej
System ZC – Cienkowarstwowa zaprawa cementowa
TERMOTON® P+W 30 S jest oparty o technologie jeszcze mało znaną w naszym kraju. Dla przykładu warto przytoczyć statystyki z zachodu – 90% sprzedawanych tam pustaków ceramicznych to właśnie produkty w technologii szlifowanej.
Zaznaczyć jednak należy że system TERMOTON® S to rewolucja w podejściu oraz sposobie murowania, a nie w samym elemencie murowym. Pustaki Ceramiczne z serii TERMOTON® S to nadal tradycyjne i naturalne produkty, które zachowują wszystkie zalety ceramiki. Możemy być pewni że wznoszone budynki z Pustaków Ceramicznych TERMOTON® S charakteryzować się będą zdrowym mikroklimatem, wspaniałym współczynnikiem izolacyjności termicznej i akustycznej, dużą odpornością ogniową i wytrzymałością.
.












