TERMOTON P+W 25cm Diament S kl.10
WARTO POROZMAWIAĆ:
Dział obsługi klienta:
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
Klikając przycisk ,,wyślij” wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od Protektor Polska sp. z o.o.
DANE TECHNICZNE
| Wymiary | 325x250x249 mm |
|---|---|
| Element murowy | pustak ceramiczny |
| Nazwa potoczna | pustak, cegła ceramiczna |
| Klasa/gęstość/odmiana | 680 kg/m³ |
| Profilowanie/montaż | system PIÓRO-WPUST |
| Materiał | glina |
| Wytrzymałość na ściskanie | 8,8 N/mm² |
| Współczynnik przenikania ciepła U | 0,58W/(m²K) |
| Wsp. przewodzenia ciepła λ | 0,17W/(mK) |
| Wsp. oporu cieplnego R | 1,47(m²K)/W |
| Współczynnik oporu dyfuzyjnego μ | 5/10 |
| Ilość na palecie | 72szt. |
| Waga palety | 1,080 t |
| Reakcja ogniowa | Euroklasa A1 |
| Producent | TERMOton |
OPIS
TERMOTON® P+W 25 DIAMENT S to pionowo drążony pustak ceramiczny (szlifowany), charakteryzujący się niespotykanym dotychczas w Polsce współczynnikiem przewodzenia ciepła na poziomie λequ = 0,165 [W/mK].
Z przyjemnością informujemy, że produkty szlifowane z serii TERMOTON® S dostępne są w dwóch wersjach montażowych! Szybka realizacja na spoinie dostosowanej do potrzeb i preferencji:
System PK – Pianoklej
System ZC – Cienkowarstwowa zaprawa cementowa
TERMOTON® P+W 25 Diament S jest oparty o technologie jeszcze mało znaną w naszym kraju. Dla przykładu warto przytoczyć statystyki z zachodu – 90% sprzedawanych tam pustaków ceramicznych to właśnie produkty w technologii szlifowanej. Naszym liderem wśród produktów szlifowanych jest Pustak Ceramiczny TERMOTON® P+W 25 Diament S, który jest cieplejszy od wyrobów konkurencyjnych nawet do 50%.
Nasz produkt charakteryzuje się ponadprzeciętnymi parametrami tzn.: niską nasiąkliwością, wysoką wytrzymałością oraz niespotykanym dotychczas w Polsce współczynnikiem przewodzenia ciepła na poziomie λ = 0,165 W/(mK).
Te bezkonkurencyjne współczynniki udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu innowacyjnych sposobów poprawiania izolacyjności cieplnej, przede wszystkim surowca, oraz przygotowana z niego mieszanki pozwalającej na uzyskanie odpowiedniej sieci mikroporów, innowacyjnym rozwiązaniem jest również specyficzny kształt wyrobu, który maksymalnie wydłuża drogę strumienia ciepłego powietrza z jednej strony pustaka na drugą, TERMOTON® P+W 25 Diament S posiada ścianki w kształcie plastra miodu o grubości 3-4 mm, dzięki temu stanowi unikatowe, niesłychanie trudne do osiągnięcia połączenie najlepszych walorów użytkowych i technicznych.
Zaznaczyć jednak należy że system TERMOTON® S to rewolucja w podejściu oraz sposobie murowania, a nie w samym elemencie murowym. Pustaki Ceramiczne z serii TERMOTON® S to nadal tradycyjne i naturalne produkty, które zachowują wszystkie zalety ceramiki. Możemy być pewni że wznoszone budynki z Pustaków Ceramicznych TERMOTON® S charakteryzować się będą zdrowym mikroklimatem, wspaniałym współczynnikiem izolacyjności termicznej i akustycznej, dużą odpornością ogniową i wytrzymałością.










